Data przekazania: 30.05.2025 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 13/2025
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe

TREŚĆ

Zarząd ATM Grupa S.A. informuje, że w dniu 30 maja 2025 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Przemysława Kmiotka na funkcję Prezesa Zarządu na nową kadencję.

Ponadto w tym samym dniu Rada Nadzorcza na wniosek Prezesa Zarządu powołała:
– Urszulę Piasecką na funkcję Wiceprezesa Zarządu,
– Emila Dłużewskiego na funkcję Członka Zarządu.

Przemysław Kmiotek – absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu (specjalizacja: zarządzanie kadrami) oraz magister Wrocławskiej Akademii Biznesu (kierunek: zarządzanie, specjalizacja: strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi).

Przemysław Kmiotek zdobywał wiedzę i doświadczenie pracując:
• od 2020 roku – w ATM Grupa S.A. jako Wiceprezes Zarządu,
• od 2024 roku do 30 maja 2025 roku – w ATM System Sp. z o.o. jako Członek Rady Nadzorczej,
• od 2021 roku do 30 maja 2025 roku – w ATM Studio Sp. z o.o. jako Członek Rady Nadzorczej,
• od 2020 roku – w ATM Rozrywka Sp. z o.o. jako Członek Zarządu,
• w latach 2015 – 2023 – w ATM System Sp. z o.o. jako Prezes Zarządu,
• w latach 2015 – 2020 – w ATM Studio Sp. z o.o. jako Prezes Zarządu,
• w latach 2014 – 2020 – w ATM Grupa S.A. jako Członek Zarządu,
• w latach 2012 – 2020 – jako dyrektor zarządzający kanałem ATM Rozrywka,
• w latach 2009 – 2015 – w Baltmedia Sp. z o.o. jako Członek Zarządu,
• w latach 2007 – 2010 – w ATM Grupa S.A. jako producent programów telewizyjnych,
• w latach 2004 – 2007 – w ATM Grupa S.A. jako kierownik produkcji programów telewizyjnych,
• w latach 2001 – 2003 – w ATM Grupa S.A. jako asystent kierownika produkcji programów telewizyjnych.

Przemysław Kmiotek prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą „PANAMA TV Przemysław Kmiotek”, która nie jest konkurencyjna w stosunku do ATM Grupa S.A. Przemysław Kmiotek nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej, spółki osobowej ani spółki kapitałowej jak również nie jest członkiem organu konkurencyjnej osoby prawnej. Przemysław Kmiotek nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

Urszula Piasecka jest ekspertem w dziedzinie strategii zakupu i sprzedaży licencji programowych – filmów, seriali i programów telewizyjnych z 20-letnim doświadczeniem. Jest współautorem programu studiów podyplomowych Zarządzanie w Mediach na Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończyła studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz program Strategies for Leadership w International Institute for Management Development. Jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej.

Urszula Piasecka zdobywała wiedzę i doświadczenie pracując:
• od maja 2025 roku – w ATM Grupa S.A. jako Członek Zarządu,
• w latach 2022 – 2025 – w Kino Świat Sp. z o.o. jako Prezes Zarządu,
• w latach 2021 – 2025 – w Canal+ Polska S.A. jako Doradca Zarządu ds. Monetyzacji Treści Programowych,
• w latach 2012 – 2021 – w Monolith Films Sp. z o.o. jako Dyrektor ds. Zakupów i Sprzedaży Licencji,
• w latach 2012 – 2017 – Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym jako Szef Programowy,
• w latach 2010 – 2012 – w Telewizji Polskiej S.A. jako Kierownik Działu Zakupów Programowych i Koprodukcji Międzynarodowych,
• w latach 2004 – 2008 – w Studio Filmowym ZEBRA jako Manager ds. Marketingu i Sprzedaży,
• w latach 2001 – 2004 – w Telekomunikacji Polskiej S.A. (obecnie ORANGE) jako Manager ds. Komunikacji w Departamencie E-Business.

Urszula Piasecka prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą „UP4Films Urszula Piasecka”, która nie jest konkurencyjna w stosunku do spółki.
Urszula Piasecka nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej, spółki osobowej ani spółki kapitałowej jak również nie jest członkiem organu konkurencyjnej osoby prawnej.
Urszula Piasecka nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

Emil Dłużewski posiada wykształcenie wyższe (magister), ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, kierunek: Finanse i Bankowość. Ponadto odbył studia podyplomowe na Uniwersytecie w Białymstoku Wydział Ekonomiczny, kierunek: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw.
Emil Dłużewski ukończył program naukowy „Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa” organizowany przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH, a także posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (nr certyfikatu 26713/2008).

Emil Dłużewski zdobywał wiedzę i doświadczenie pracując:
• od 2021 roku – w ATM Grupa S.A. jako Członek Zarządu,
• w roku 2020 – w ATM Grupa S.A. jako Dyrektor Finansowy,
• w roku 2020 – w Production Services Poland Sp. z o.o. jako Prezes Zarządu,
• w latach 2014 oraz 2016 – 2020 – w ATM System sp. z o.o. oraz w ATM Studio Sp. z o.o. jako Członek Zarządu,
• w latach 2013 – 2015 – w ATM Grupa S.A. jako Dyrektor Finansowy spółek zależnych,
• w latach 2010 – 2013 – w Euro 2012 Polska Sp. z o.o. oraz w EURO WOLONTARIAT Polska Sp. z o.o. jako Finance Manager,
• w latach 2008 – 2010 – w Direct Insurance Services Center Sp. z o.o. (Grupa Link4) jako Dyrektor Finansowy i Prokurent,
• w latach 2007 – 2008 – w Trader.com (Polska) Sp. z o.o. jako Dyrektor Finansowy i Główny Księgowy,
• w latach 2006 – 2007 – w Dalkia Polska S.A. (obecnie Veolia Energia Polska S.A.) jako Zastępca Dyrektora Finansowego i Główny Księgowy,
• w latach 2002 – 2006 – w Veolia Transport Polska Sp. z o.o. jako Kontroler Finansowy,
• w roku 2001 – w AmerLease S.A. jako Analityk Finansowy.

Emil Dłużewski prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą „EXPERTIS Emil Dłużewski”, która nie jest konkurencyjna w stosunku do spółki.
Emil Dłużewski nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej, spółki osobowej ani spółki kapitałowej jak również nie jest członkiem organu konkurencyjnej osoby prawnej.
Emil Dłużewski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

      PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

      Emil Dłużewski – Członek Zarządu
      Alicja Pietraszkiewicz – Prokurent